piątek, 28 maja 2021 19:50

Ciężarówka uderzyła w drzewo i wpadła na posesję

 
Ciężarówka uderzyła w drzewo i wpadła na posesję źródło: OSP Łubowo

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątkowe południe na drodze wojewódzkiej nr 197 między Gnieznem a Kiszkowem.

Do zdarzenia doszło 28 maja, po godzinie 12 w Komorowie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie prowadzącej przez tę wieś, ciężarówka marki Scania, jadąca w stronę Gniezna, z nieustalonych na tę chwilę powodów zjechała z jezdni, uderzyła czołowo w drzewo przy lewej krawędzi drogi. Po tym wypadła na przeciwległą stronę i zatrzymała się na posesji.

Pierwotne zgłoszenie, które wpłynęło do straży pożarnej, dotyczyło pożaru pojazdu ciężarowego, z którego nie mógł się wydostać kierowca. Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kłecko, OSP Łubowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano pojazd po kolizji, który nie miał oznak pożaru, a prowadzący go opuścił już kabinę - nie odniósł on poważniejszych obrażeń.

Działania na drodze ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia do momentu usunięcia ciężarówki przez specjalistyczny dźwig. Na czas prowadzonych działań ruch na szosie był zablokowany lub odbywał się z utrudnieniami. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

2 komentarzy

  • Link do komentarza człowiek poniedziałek, 31 maja 2021 17:41 napisane przez człowiek

    To już człowiek we własnym ogródku nie może czuć się bezpiecznie!

  • Link do komentarza bobhaus sobota, 29 maja 2021 06:09 napisane przez bobhaus

    Kierowca pisał sms czy przeglądał coś w telefonie?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane