poniedziałek, 31 maja 2021 13:16

Napakował torbę towarem i wyszedł ze sklepu - kto rozpoznaje złodzieja?

 
Napakował torbę towarem i wyszedł ze sklepu - kto rozpoznaje złodzieja? kadr z nagrania

Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży różnych artykułów z terenu dwóch sklepów, znajdujących się na terenie Trzemeszna.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów kosmetycznych z terenu dwóch sklepów mieszczących się przy ul. 22 Stycznia i Langiewicza w Trzemesznie. Do zdarzenia doszło 2 lutego 2021 roku. Wartość strat oszacowano łącznie na ponad 1.100 złotych.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Trzemesznie pod numerem telefonu 47 77 21 350 lub oficerem dyżurnym 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza GNIEZNO 78 wtorek, 01 czerwca 2021 08:33 napisane przez GNIEZNO 78

    Taka okazja, a jak wiadomo okazja czyni złodzieja. Ja mam tylko pytanie gdzie była obsługa sklepu. Odpowiem sobie sam pewnie na papierosie, jak tak popatrzeć to częsty widok przy sklepach że obsługa stoji i pali.

  • Link do komentarza micio poniedziałek, 31 maja 2021 14:49 napisane przez micio

    troche stare to nagranie- 2 luty :) miał na Walentynki...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane