środa, 02 czerwca 2021 12:19

Wypadek w środowe południe

 

Do kolejnego w ostatnim czasie zderzenia drogowego doszło w Pawłowie, na skrzyżowaniu dwóch dróg 

Do zdarzenia doszło 2 czerwca przed godziną 12. Wówczas to do służb wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Pawłowo.

Po dotarciu na miejsce zastępu JRG Gniezno zastano dwa pojazdy po zderzeniu, z których jeden znajdował się w pozycji na boku. 

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego przebadał 4 osoby podróżujące oboma pojazdami, w tym dziecko. Dokładne okoliczności ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany. Działania na miejscu wsparła OSP Łubowo.

1 komentarz

  • Link do komentarza Batman środa, 02 czerwca 2021 22:05 napisane przez Batman

    Za wolno jechali...bo tylko na boku leżał,a tak to by wpadł do sklepu,a nawet na dach sklepu...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane