poniedziałek, 14 czerwca 2021 08:23

Piekarz, sprzedawca - okazja do nauki zawodu

  Artykuł sponsorowany

Piekarnia z 30-letnim doświadczeniem zaprasza ambitne osoby, chcące uczyć się w kierunku zdobycia zawodu piekarza oraz sprzedawcy.

Piekarnia Macioszek zaprasza uczniów, którzy chcieliby kształcić się w kierunku zawodu piekarza lub sprzedawcy, do zdobywania doświadczenia w swojej firmie: Od lat dbamy, aby nasze pieczywo i wyroby cukiernicze były najwyższej jakości i zadowalały gusta najbardziej wymagających klientów.

Propozycja jest skierowana do tych młodych i uczących się osób, które interesują się piekarnictwem i chciałyby zdobyć doświadczenie w tym kierunku. Piekarnia Macioszek oferuje w tym zakresie: 

  • naukę zawodu w piekarni wyposażonej w nowoczesne maszyny i urządzenia do produkcji, pod nadzorem wykwalifikowanego mistrza nauki zawodu,
  • codzienną naukę zawodu wśród wykwalifikowanej i przyjaznej załogi,

Osoby zainteresowane podjęciem się nauki zawody, mogą kontaktować się z Firmą Macioszek bezpośrednio przy ul. Fabrycznej 5 lub telefonicznie 61 424 59 81. Zapraszamy!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane