poniedziałek, 07 czerwca 2021 13:54

Zderzenie ciężarówki z samochodem dostawczym

 

W poniedziałkowe wczesne popołudnie na szosie miedzy Trzemesznem a Witkowem doszło do wypadku drogowego z udziałem ciężarówki i pojazdu dostawczego.

Do zdarzenia doszło 7 czerwca po godzinie 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie prowadzącej z Trzemeszna w kierunku Witkowa, tuż za wsią Miaty doszło do zderzenia czołowo-bocznego ciężarówki i auta dostawczego. Prawdopodobnie przyczyną mogło być pęknięcie opony w pierwszym z pojazdów. W wyniku silnego zderzenia rozerwany dostawczy wypadł z jezdni na pole, a ciężarówka zjechała z szosy również na pole.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno, OSP Trzemżal, OSP Witkowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano wszystkie trzy osoby podróżujące pojazdami po ich opuszczeniu. Wszystkie trafiły pod opiekę zespołów ratownictwa medycznego. Zarówno kierowca ciężarówki i dwie osoby podróżujące busem zostały przewiezione do szpitali.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany, a potem wprowadzono przejazd wahadłowy.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane