czwartek, 10 czerwca 2021 21:12

Pożar lakierów i farb w hali

 
Pożar lakierów i farb w hali źródło: OSP Łopienno

Kilkanaście zastępów zostało zadysponowanych do pożaru, jaki wystąpił w czwartkowe popołudnie w jednym z budynków w Łopiennie.

Do zdarzenia doszło 10 czerwca, około godziny 17:45. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze, jaki miał wystąpić w hali w Łopiennie, w której miały znajdować się farby i lakiery.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilkanaście zastępów z OSP Łopienno, OSP Mieleszyn, OSP Mieścisko, a także JRG Gniezno i JRG Wągrowiec. Po dojeździe pierwszego z nich zastano gęste zadymienie obiektu, w którym w jednym miejscu były składowane ww. łatwopalne materiały. Po zlokalizowaniu źródła ognia pożar został stłumiony i ostatecznie nie było konieczności udziału w interwencji kolejnych zastępów, które zmierzały na miejsce. Działania zostały zakończone po ponad godzinie.

źródło: OSP Łopienno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane