czwartek, 17 czerwca 2021 11:04

Samochód przejechał kładką dla pieszych. Policjanci poszukują świadków

 

Do niebezpiecznej sytuacji miało dojść pod koniec maja, kiedy to przez tymczasową kładkę dla pieszych obok remontowanego wiaduktu miał przejechać samochód.

Policjanci z Ogniwa ds. Wykroczeń poszukują świadków, w szczególności mężczyzny, który zrobił zdjęcia pojazdu marki Volkwagen Lupo koloru ciemnego o początkowych numerach rejestracyjnych PCH.

Kierujący lub kierująca tym pojazdem, jadąc od strony ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie, przejechał kładką dla pieszych w kierunku centrum miasta, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku. Zdarzenie miało miejsce 30 maja 2021 roku w godzinach między 16:30 a 17:00.

- Kierujący tym pojazdem stworzył realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym wobec pieszych poruszających się tą kładką - informuje KPP Gniezno. 

Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt z prowadzącym czynności sierż. sztab. Kamilem Lubińskim tel. 47 77 21 248 lub całodobowo z dyżurnym tel. 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Minne piątek, 18 czerwca 2021 09:57 napisane przez Minne

  Ile jest VW Lupo na chodzieskich blachach? Dla chcącego nic trudnego odnaleźć delikwenta.

 • Link do komentarza Kiniu piątek, 18 czerwca 2021 08:38 napisane przez Kiniu

  Jeżeli jest zdjęcie auta i numeru rejestracyjnego to tak ciężko Policji znaleźć kierowcę i ukarać.

 • Link do komentarza kibolo czwartek, 17 czerwca 2021 14:40 napisane przez kibolo

  Czy piesi w tym czasie byli na kładce?Bo jak nie to nie było zagrożenia.

 • Link do komentarza micio czwartek, 17 czerwca 2021 13:14 napisane przez micio

  jak nie zobacze to nie uwierzę :)

 • Link do komentarza janciovodnik czwartek, 17 czerwca 2021 11:15 napisane przez janciovodnik

  Niektórzy rowerzyści nie znają znaków jak można zauważyć na kładce.
  Raz nawet zdarzyli się gówniarze na skuterze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane