piątek, 18 czerwca 2021 15:22

„Dobrany” duet okradał altanki na ogródkach działkowych

 
„Dobrany” duet okradał altanki na ogródkach działkowych źródło: KPP Gniezno

Policjanci z referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali na gorącym uczynku kobietę i mężczyznę podejrzanych o włamania do trzech altanek działkowych. 

W środę 16 czerwca br. około 23:30 policjanci patrolowi otrzymali informację o włamaniu do altany na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ulicy Biskupińskiej. Po udaniu się na miejsce zauważyli podejrzanie zachowujące się osoby, które zostały zatrzymane na gorącym uczynku przestępstwa.

- Kryminalni ustalili, że 35-latka i 38-latek włamali się w sumie do trzech altan, z których ukradli drobny sprzęt elektroniczny i artykuły żywnościowe. Właściciele oszacowali straty na łączna kwotę 3 tysiące złotych. Część przedmiotów policjanci odzyskali i przekazali pokrzywdzonym - informuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno.

Zatrzymani przyznali się do zarzucanych im czynów. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

1 komentarz

  • Link do komentarza Yeti piątek, 18 czerwca 2021 15:47 napisane przez Yeti

    Gdyby to było w latach międzywojennych, to byśmy już znali wszystkie dane tych złodziei łącznie z adresem zamieszkania. I to by było najlepsze ostrzeżenie przed takimi złodziejami dla pozostałych gnieźnian.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane