wtorek, 22 czerwca 2021 07:52

Wieczorna tragedia na szosie

 

Do dramatycznych scen doszło w poniedziałkowy wieczór na szosie między Gnieznem a Czerniejewem. Niestety zdarzenie zakończyło się tragicznie.

Do zdarzenia doszło 21 czerwca, około godziny 22. Wówczas to służby powiadomione zostały o zdarzeniu, do jakiego doszło na drodze w rejonie pomiędzy Pawłowem a Mnichowem. 

Jak wynika z ustaleń, na terenie jednej z wsi w gminie Czerniejewo miało miejsce nagłe pogorszenie stanu zdrowia u 15-letniej dziewczyny, która następnie była wieziona samochodem do szpitala. Wezwany zespół ratownictwa medycznego, napotkany właśnie na szosie pomiędzy Pawłowem a Mnichowem, stwierdził zatrzymanie akcji serca i rozpoczął akcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej, a do działań ratunkowych zaangażowano także strażaków z OSP Mnichowo. Na miejscu pojawił się również patrol policji.

Niestety, mimo długich starań służb obecnych na miejscu, 15-latka zmarła. Wezwany na miejsce prokurator nie stwierdził udziału osób trzecich i pozwolił na wydanie ciała rodzinie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane