piątek, 25 czerwca 2021 10:52

Dachowanie na starej „piątce”

 

W miniony czwartkowy ranek, na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 194, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 24 czerwca, przed godziną 9. Wówczas to służby zostały powiadomione, że w miejscowości Lednogóra miało miejsce dachowanie samochodu osobowego.

Na miejsce zadysponowano OSP Łubowo i JRG Gniezno. Po dotarciu zastano kierującą, która opuściła pojazd marki Peugeot o własnych siłach. Jak wynika z ustaleń policji, jadąc w kierunku Poznania, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na prawe pobocze, gdzie doszło do dachowania. 

Kierująca nie wymagała udzielenia pomocy medycznej. Za spowodowanie zdarzenia drogowego otrzymała mandat karny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane