sobota, 26 czerwca 2021 16:01

Na Rynku po raz kolejny okazano Motoserca

 

Spora liczba chętnych zdecydowała się na podzielenie swoim życiem poprzez wzięcie udziału w kolejnej zbiórce krwi, organizowanej przez Born To Ride.

W sobotnie południe na gnieźnieńskim Rynku odbyła się kolejna edycja Motoserca - ogólnopolskiej inicjatywy, której głównym założeniem jest akcja krwiodawstwa. W tym celu na placu pojawił się krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, do którego ustawiła się długa kolejka oczekujących - w sumie tego dnia krew oddało 26 osób na łączną sumę 12 litrów krwi.

Poza tym na placu odbywała się zbiórka nakrętek przy czterokołowych autach, a przede wszystkim nie zabrakło samych motocykli członków gnieźnieńskiego klubu Born To Ride. Równie ważnym punktem wydarzenia był też pokaz umiejętności ratowniczych w wykonaniu strażaków z miejscowej jednostki, którzy zademonstrowali sposób działania przy zdarzeniach drogowych oraz zasadach udzielania pomocy poszkodowanym.

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane