czwartek, 01 lipca 2021 10:39

Ciało mężczyzny znalezione w Parku Miejskim

 

W czwartkowy ranek, w Parku Miejskim im. gen. Władysława Andersa, znaleziono ciało mężczyzny. O sprawie powiadomiono służby.

Sytuacja miała miejsce 1 lipca w godzinach rannych. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, ciało zostało zauważone w jednej z grot, które znajdują się na zboczu w zachodniej części parku, przy jednej z bardziej uczęszczanych alejek. O sprawie została powiadomiona policja.

Jak przekazała nam Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, przybyły na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Na tę chwilę jednak nie są udzielane dodatkowe informacje w tej sprawie - na miejscu jeszcze wykonywane są czynności dochodzeniowo-śledcze. Nie jest znana także przyczyna zgonu.

Nieoficjalnie wiadomo iż mężczyzna mógł nie mieć stałego miejsca zamieszkania. 

Aktualizacja: 

Jak informuje KPP Gniezno: Przybyły lekarz wykluczył udział osób trzecich. Decyzją prokuratora z Prokuratury Rejonowego w Gnieźnie odstąpiono od dalszych czynności. Mężczyzną okazał się 63-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Jego pochówkiem zajął się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022