sobota, 10 lipca 2021 15:18

Reanimacja mężczyzny na dachu domu

 

W sobotnie popołudnie służby zostały wezwane do zdarzenia na terenie jednej z posesji na os. Grunwaldzkim.

Sytuacja miała miejsce 10 lipca, około godziny 14. Wówczas to służby zostały powiadomione o mężczyźnie, który miał zasłabnąć podczas prac dekarskich na dachu jednego z domów na os. Grunwaldzkim. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, policję oraz straż pożarną.

Po przybyciu, zastano poszkodowanego na dachu, który wymagał natychmiastowej pomocy medycznej - w jej trakcie prowadzono także reanimację.

Po przywróceniu czynności życiowych, poszkodowany za pomocą wysięgnika został przetransportowany na dół, gdzie trafił do karetki, a następnie został przewieziony do szpitala.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane