wtorek, 13 lipca 2021 12:04

Pożar samochodu na S5

 
Pożar samochodu na S5 źródło: OSP Łubowo

We wtorkowy ranek służby zostały powiadomione o pożarze pojazdu, do jakiego miało dojść na drodze ekspresowej S5.

Do zdarzenia doszło 13 lipca, po godzinie 6 rano. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze auta, poruszającego się w kierunku Poznania i które zjechało na MOP Łubowo. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp OSP Łubowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano rozległy pożar komory silnika, przechodzący powoli do kabiny pojazdu. Działania strażaków ograniczyły się do ugaszenia pożaru wodą, a następnie stłumienia za pomocą piany i zakręcenia instalacji LPG w pojeździe.

Działania strażaków zajęły w sumie kilkadziesiąt minut. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu obecna była także policja.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022