wtorek, 13 lipca 2021 13:22

Pojechała do Skorzęcina i przy okazji okradła

 
Pojechała do Skorzęcina i przy okazji okradła źródło: KPP Gniezno

Po policyjnym pościgu funkcjonariusze policji zatrzymali młodą złodziejkę, która skorzystała z okazji i okradła jeden z plecaków.

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek 12 lipca około 10:00 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. Wówczas to właściciel jednego z lokali gastronomicznych zauważył, że w pomieszczeniu pozostawiono plecak z dokumentami i telefonem. 

Po odbiór własności po chwili zgłosiła się młoda dziewczyna. Jak się okazało, korzystając z nieuwagi, zabrała z niej pieniądze w kwocie 650 złotych i uciekła.

O zdarzeniu właściciel poinformował policjantów z Witkowa. Stróże prawa po przyjęciu zawiadomienia i ustaleniu rysopisu, podjęli działania mające na celu zatrzymanie złodziejki. W pewnym momencie, gdy byli na polu namiotowym, zauważyli jak na ich widok zaczęła uciekać młoda kobieta. Kilkaset metrów dalej, po policyjnym pościgu została zatrzymana i rozpoznana przez świadka oraz pokrzywdzonego.

Złodziejką okazała się nią 21-letnia mieszkanka gminy Września. Funkcjonariusze odzyskali większość skradzionych pieniędzy. We wtorek 13 lipca młoda kobieta usłyszała zarzut kradzieży. Wcześniej była notowana przez policję za podobne czyny.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane