środa, 14 lipca 2021 13:28

W Skorzęcinie zaginęła 13-latka

 

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie zaginęła 13-letnia dziewczyna, która opuściła swoje miejsce noclegowe i do tej pory nie powróciła.

Nastolatka odnalazła się - poszukiwania zakończone.

Jak informuje KPP Gniezno, zaginiona Sara N. ostatni raz widziana była przez rodzinę z wtorku na środę (13/14 lipca), między 2:00 a 3:00 w nocy w jednym z domów na terenie ośrodka. Od tej pory jej rodzina nie ma wiadomości, gdzie się ona podziewa.

Dziewczyna ubrana była w czarne spodnie dresowe, czarny top oraz czarne sportowe buty Nike ze złotym logo tej firmy. Zaginiona ma jasne blond włosy za ramiona z różowymi pasemkami.

Policjanci z Komisariatu Policji w Witkowie zajmujący się sprawą zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionej Sary N. o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, tel. 47 77 21 211 lub telefon alarmowy 112.
 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Trix czwartek, 15 lipca 2021 17:43 napisane przez Trix

  A nie myśleliście ze była ona tam z rodzicami?

 • Link do komentarza Endriu środa, 14 lipca 2021 14:55 napisane przez Endriu

  13 lat co ona robiła o godz. 2 w nocy powinna być w domku!!!

 • Link do komentarza Magi środa, 14 lipca 2021 13:56 napisane przez Magi

  Co 13 latka robi o 3 w nocy?Tak bez opieki.

 • Link do komentarza Kasia środa, 14 lipca 2021 13:35 napisane przez Kasia

  Trzynastolatka na domówce w Skorzęcinie i to w nocy? Jestem od niej kilka lat starsza i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Albo miałam większy rygor u rodziców...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane