sobota, 17 lipca 2021 14:58

Zderzenie dwóch samochodów w Lednogórze

 
Zderzenie dwóch samochodów w Lednogórze źródło: OSP Łubowo

W piątkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 194 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło 16 lipca, po godzinie 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w Lednogórze na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 194 (dawna krajowa "piątka") z szosą prowadzącą do Imielna, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zadysponowano OSP łubowo, OSP Lednogóra oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zabezpieczono rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Dwie osoby podróżujące autami zostały po opatrzeniu przewiezione na dalsze badania do szpitala.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane