sobota, 17 lipca 2021 15:30

Auto uderzyło w przepust drogowy

 
Auto uderzyło w przepust drogowy źródło: OSP Łubowo

W sobotni ranek służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego miało dojść na drodze wojewódzkiej nr 194.

Do zdarzenia doszło 17 lipca, po godzinie 7. Wówczas to służby otrzymały powiadomienie o dachowaniu samochodu, do jakiego miało dojść na szosie między Łubowem a Fałkowem. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo, OSP Lednogóra i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano samochód osobowy marki Kia, który po zjechaniu z szosy na pobocze uderzył w przepust drogowy.

Dwie osoby podróżujące autem opuściły pojazd o własnych siłach - jedna z nich została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego, ale nie wymagała hospitalizacji. 

Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane