wtorek, 20 lipca 2021 16:25

Pies pogryzł dziewczynkę. Poszukiwany właściciel czworonoga

 

W niebezpiecznej sytuacji znalazła się 9-letnia gnieźnianka, którą we wtorkowe południe ugryzł pies. Właściciel czworonoga może pomóc uratować jej zdrowie.

Aktualizacja: Jak poinformowała nas KPP Gniezno, właściciel czworonoga zgłosił się na policję i przedstawił dokumenty poświadczające szczepienie psa.

Do zdarzenia doszło 20 lipca, przed godziną 13 przy ul. Orzeszkowej 20. To w rejonie tej posesji 9-letnia gnieźnianka została ugryziona przez psa, a którego właściciel wkrótce oddalił się ze swoim czworonogiem.

Dziewczynka jest osobą, która ma poważną chorobę i ta sytuacja zagraża jej zdrowiu. - Jeżeli go nie znajdziemy Olę czeka szereg szczepień i badań tym bardziej, że jej odporność jest słaba - informuje rodzina dziewczynki, która w przeciwnym razie będzie musiała jechać do Warszawykonieczność podania szczepionki na wściekliznę i tężec. 

W sprawę zaangażowała się także gnieźnieńska policja: - Jego opiekun przeprosił ją za to co się stało, po czym się oddalił. Prosimy właściciela psa o pilny kontakt z dyżurnym policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211 - informuje KPP Gniezno.

  

3 komentarzy

  • Link do komentarza Bubi środa, 21 lipca 2021 21:31 napisane przez Bubi

    Sami sobie zaluzcie kaganiec właściciel się zachował spoko nie uciekł tylko przeprosił

  • Link do komentarza Adam środa, 21 lipca 2021 14:54 napisane przez Adam

    Właściciel psa powinien jeszcze dostać mandat.pies zaatakował w mcu publicznym - zapewne bez kagańca. Przeprosił i oddalił się ? Szczyt głupoty ze strony właściciela skoro był przy tym obecny.

  • Link do komentarza obywatek gg wtorek, 20 lipca 2021 17:38 napisane przez obywatek gg

    Gdzie ten kundel ma kaganiec, kara 10000

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane