czwartek, 22 lipca 2021 12:28

Kolejne terminy znakowania rowerów na Policji

 
Kolejne terminy znakowania rowerów na Policji źródło: KPP Gniezno

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zachęca mieszkańców do oznakowania swojego roweru - są terminy sierpniowych akcji.

Znakowanie i rejestracja rowerów odbędzie się we wtorek 3 sierpnia w godzinach 9:00 - 12:00 oraz we wtorek 17 sierpnia w godzinach 15:00 – 18:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie (punkt recepcyjny) przy ulicy Jana Pawła II 2.

Osoby zainteresowane usługą proszone są zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego prawo własności – dowodu zakupu jednośladu.

Informujemy, że podczas znakowana rowerów należących do małoletnich konieczna jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego.

Akcja prowadzona jest w ramach WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower to nazwa nowej aplikacji umożliwiającej mieszkańcom Wielkopolski oznakowanie swojego roweru. Usługa daje możliwość dodatkowego zabezpieczenia roweru przed kradzieżą poprzez naniesienie indywidualnego numeru pojazdu na jego ramę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane