piątek, 23 lipca 2021 08:08

Potrącenie na przejściu dla pieszych

 

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony czwartek w Żydowie, gdzie potrącony został przechodzący na pasach mężczyzna.

Do zdarzenia doszło 22 lipca, około godziny 9. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Ford Focus, 61-letni mieszkaniec Żydowa, jadąc ul. Kościuszki w stronę ul. Jana Pawła II (na wysokości przychodni), na prostym odcinku drogi nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. 

Potrącony 79-latek doznał obrażeń ciała - pierwszej pomocy udzieliły mu przypadkowe osoby, a następnie trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Po tym został on przetransportowany do szpitala na dalsze badania. 

Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana. Sprawcy zdarzenia zatrzymano prawo jazdy i dowód rejestracyjny (z uwagi na uszkodzenia pojazdu). Postępowanie prowadzi KP w Czerniejewie.

1 komentarz

  • Link do komentarza Dawid niedziela, 25 lipca 2021 22:10 napisane przez Dawid

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane