piątek, 23 lipca 2021 16:07

Zamknięcie ul. Podgórnej

  UM
Zamknięcie ul. Podgórnej źródło: UM

Miasto Gniezno informuje o zamknięciu odcinka ul. Podgórnej od skrzyżowania z ul. Franciszkańską do ul. Tumskiej.

Zamknięcie tego fragmentu drogi związane jest z koniecznością przeprowadzenia remontu nawierzchni na przejeździe przez ul. Tumską.

Jak informuje Urząd Miejski, planowany czas zamknięcia tego odcinka to dwa tygodnie, co jest  związane z technologią robót, która z uwagi na zastosowanie podbudowy betonowej wymaga takiego okresu pielęgnacji.

Dojazd do posesji zlokalizowanych przy ul św. Wawrzyńca będzie możliwy ulicami św. Wojciecha i ul. Tumską.

1 komentarz

  • Link do komentarza mieszkaniec piątek, 23 lipca 2021 19:36 napisane przez mieszkaniec

    A jak tam Podgórna w dół do św. Wojciecha> Czy bezpieczny jest przejazd koło tej kamienicy po lewej stronie, bo ona nie przeszła żadnego remontu, co zresztą widać, a za czasów stanu wojennego wisiało na niej ostrzeżenie o.....rozbiórce ze względu na katastrofalny stan tego budynku! Minęło 40 lat, chata wygląda, jak wygląda, ale czy jest tam bezpiecznie???

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane