poniedziałek, 26 lipca 2021 15:37

Ciało kobiety znalezione w pobliżu Jeziora Jelonek

 

W poniedziałkowe popołudnie służby zostały powiadomione o zwłokach, które znaleziono wśród zieleni w Parku Piastowskim.

Sytuacja miała miejsce 26 lipca, po godzinie 14. Wówczas to policjanci otrzymali informację, że w zaroślach znajdujących się od strony ul. Jeziornej znalezione zostały zwłoki ludzkie.

Na miejsce udał się patrol prewencji, który potwierdził fakt ujawnienia ciała w pobliżu ogrodzenia - według ustaleń funkcjonariuszy, należą one do 83-letniej kobiety.

O sprawie powiadomiony został prokurator, który dokonał oględzin na miejscu zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji, dotychczasowe ustalenia wskazują na to, że kobieta mogła popełnić samobójstwo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane