środa, 28 lipca 2021 18:34

Zderzenie dwóch aut. Jedna osoba poszkodowana

 

Do kolejnego zdarzenia doszło w środowe popołudnie. Tym razem dwa samochody osobowe zderzyły się w Nowej Wsi Niechanowskiej.

Do zdarzenia doszło 28 lipca około godziny 18 na skrzyżowaniu dróg prowadzących do Niechanowa i Kędzierzyna, gdzir zderzyły się ze sobą Renault i Volkswagen.

Na miejsce zadysponowano OSP Niechanowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i uszkodzone pojazdy. Autami podróżowały w sumie trzy osoby z czego jedna wymagała pomocy medycznej i została przetransportowana karetką do szpitala.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się bez większych utrudnień.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane