czwartek, 29 lipca 2021 10:49

Zaginął

 

Policjanci poszukują zaginionego 59-letniego mieszkańca Gniezna, z którym od połowy lipca br. nie ma kontaktu.

W poniedziałek 2 sierpnia w południe KPP Gniezno poinformowała o odnalezieniu zaginionego.

 

Policjanci z Gniezna poszukują 59-letniego Mariusza D. zamieszkałego przy ulicy Wolności w Gnieźnie. Mężczyzna po raz ostatni widziany był 17 lipca 2021 roku. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Zaginiony ma 186 cm wzrostu, jest szczupłej budowy, łysy, ma niebieskie oczy. Znak charakterystyczny to braki w uzębieniu.

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć informacje na temat miejsca pobytu Mariusza Dopierały: osoby te mogą zadzwonić na numer gnieźnieńskiej policji 47 77 21 211 lub na numer alarmowy 112.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane