piątek, 30 lipca 2021 18:15

Wypadek z udziałem motocyklisty na al. Reymonta

 

W piątkowe późne popołudnie na prostym odcinku al. Reymonta doszło do zdarzenia drogowego - jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 30 lipca, przed godziną 18. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na al. Reymonta doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla, w wyniku czego kierujący jednośladem wypadł z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji.

Na miejsce zadysponowano  zastęp JRG Gniezno, który zabezpieczył rejon zdarzenia. Poszkodowany trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

11 komentarzy

 • Link do komentarza o rany niedziela, 01 sierpnia 2021 14:58 napisane przez o rany

  pomysłodawca - z bożej łaski "specjalista" bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zamilcz zanim napiszesz kolejną bzdurę.

 • Link do komentarza Radek niedziela, 01 sierpnia 2021 12:30 napisane przez Radek

  Takich nie szkoda .

 • Link do komentarza Majewski Marcin niedziela, 01 sierpnia 2021 02:39 napisane przez Majewski Marcin

  Nieźle przyzolił

 • Link do komentarza Kazub sobota, 31 lipca 2021 17:38 napisane przez Kazub

  Osoba która napisała komentarz ( kiniu)ze wczoraj ten sam motocyklista jezdził z dużą prędkością ul chrobrego niech się jebnie w głowę i to z dużą siłą, to ja wczoraj miałem ten wypadek a osioł ktory go spowodował jest mieszkańcem gniezna, ja nie jestem mieszkańcem gniezna wie nie mogłem tam jezdzic co dziennie i z dużą prędkością

 • Link do komentarza Rowerzysta sobota, 31 lipca 2021 16:59 napisane przez Rowerzysta

  Policja powinna się zabrać za pomiar hałasu motocykli.

 • Link do komentarza as sobota, 31 lipca 2021 16:42 napisane przez as

  Słowackiego. Motocykliści i 4 bieg potrafią włączyć, a Policji drogowej brak.
  Strach przechodzić, tak szybko jeżdżą.

 • Link do komentarza z 3 Maja sobota, 31 lipca 2021 15:46 napisane przez z 3 Maja

  Kiedy skończą się nocne wyścigi motocyklistów po obwodnicy Gniezna na tyłach szpitala? Ten przerazliwy hałas budzi ciężko chorych pacjentów i nikt jakoś nie reaguje. A to na pewno są jedni i ci sami motocykliści, którzy mają frajdę, że policji nie dadzą się złapać. Ukarać ich raz a porządnie dla pokazania, że nie ma zgody na bezkarność.

 • Link do komentarza pomysłodawca sobota, 31 lipca 2021 12:11 napisane przez pomysłodawca

  wzdłuż całej ulicy Reymonta już dawno powinien istnieć całkowity zakaz postoju. Tak przy sklepach GS ( bo klienci mogli by sobie dojeżdżać od nich od podwórka) jak i przy geodezji (gdzie stojące tam samochody stanowią wielkie zagrożenie i utrudniają płynny przejazd tą ulicą) . A w ogóle to ulica Reymonta powinna zostać poszerzona o środkowy, zarośnięty zielskiem pas i w obu kierunkach powinny funkcjonować podwójne pasy ruchu. W ten sposób ulica ta stała by się w końcu rzeczywiście bezpieczna. A na skrzyżowaniu z ulicą Kochanowskiego powinno powstać rondo. Albo. Wyjazd w tym miejscu na ulicę Reymonta powinien być całkowicie zabroniony !!!

 • Link do komentarza z Tysiąclecia sobota, 31 lipca 2021 12:09 napisane przez z Tysiąclecia

  Niedawno w biały dzień około godz.19 dwóch motocyklistów urządziło sobie wyścigi na ulicy Roosevelta na odcinku od Staszica do ronda przy Biedronce.I to nie jest odosobniony przypadek.Musi ktoś zginąć,żeby policja się zainteresowała tym problemem?

 • Link do komentarza Stefan piątek, 30 lipca 2021 22:14 napisane przez Stefan

  Po tym osiedlu jeżdżą szaleni motocykliści bez tłumika. Zwariować można. A w okolicy Kauflandu i Lidla jest chyba jakiś lewy warsztat, bo co rusz słychać ryk motocykli. Czy naprawdę ludzie w okolicy nie mają żadnych praw do spokoju? I kiedy policja rozprawi się z idiotami, którzy po północy najczęściej palą gumy na parkingach koło Kauflandu i okolicznych?

 • Link do komentarza kiniu piątek, 30 lipca 2021 19:55 napisane przez kiniu

  Wczoraj ten sam motocyklista z dużą prędkością jeździł ulicami Chrobrego i Konikowo a dziś wypadek...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane