niedziela, 01 sierpnia 2021 21:14

Brat zaatakował brata siekierą

 
Do dramatycznej sytuacji doszło w niedzielny wieczór na terenie jednej z posesji w Jastrzębowie w gminie Trzemeszno.

Zdarzenie miało miejsce 1 sierpnia br. w godzinach wieczornych. Wówczas to służby zostały powiadomione o mężczyźnie zranionym siekierą na terenie jednej z posesji w Jastrzębowie w gminie Trzemeszno. Przybyłe na miejsce patrole policji potwierdziły ten fakt - poszkodowany otrzymał cios w głowę, a wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego zadecydował o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja potwierdziła nam jedynie iż na miejscu prowadzone są działania związane ze zdarzeniem, w którym jedna osoba została raniona siekierą - miał to być brat napastnika, a do zajścia zaszło w trakcie sprzeczki. Poszkodowany 58-letni mężczyzna trafił śmigłowcem do szpitala, a napastnik został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Na miejsce wezwano także prokuratora - wdrożono śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane