wtorek, 03 sierpnia 2021 11:18

Naprawy nawierzchni na kilku ulicach Gniezna

 

Jak informuje Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich, w najbliższych dniach prowadzone będą prace na kilku ulicach podległych tej jednostce.

W najbliższych dniach prowadzone będą prace związane z remontami cząstkowymi, polegającymi na naprawie ubytków w nawierzchniach dróg wojewódzkich na kilku odcinkach podległych WZDW.

Jak informuje zarządca, od wtorku 3 sierpnia przez najbliższy czas prace będą prowadzone w Gnieźnie przy ulicach: Sobieskiego, Lecha, Dworcowej, Rondzie Gnieźnieńskich Olimpijczyków oraz Witkowskiej (od wysokości cmentarza do granic miasta).

- Od dzisiaj przez kilka najbliższych dni wystąpią utrudnienia. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość - przekazał WZDW.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Piotr środa, 04 sierpnia 2021 10:36 napisane przez Piotr

  naprawy są bardzie lub mniej konieczne, ale czy ktoś przewiduje w końcu naprawić połączenia wiaduktów na wysokości Katedry na Trasie Zjazdu.., czy jedyną czynnością będzie dolewanie asfaltu... To już trwa parę lat.

 • Link do komentarza Alina wtorek, 03 sierpnia 2021 18:52 napisane przez Alina

  A co z przebudowa 1 odcinka ul. Wolnosci? Miala sie zakonczyc z koncem lipca a nadal trwaja prace. Jak tak dalej pojdzie, to do konca przyszlego roku ten remont sie nie skonczy.

 • Link do komentarza elf wtorek, 03 sierpnia 2021 15:15 napisane przez elf

  Witkowską powinni zacząć przed remontem Wolności... skrajna głupota.

 • Link do komentarza Kierowca wtorek, 03 sierpnia 2021 14:33 napisane przez Kierowca

  Rondo olimpijczyków gniezni3nskich to nie rondo i mam nadzieję, że kiedyś w końcu ten pac co obiecał, że znajdzie pieniądze i go zrobić a nazywał się Wojciech K.

 • Link do komentarza pieszy wtorek, 03 sierpnia 2021 12:46 napisane przez pieszy

  To może przy okazji WZDW na ul. Dworcowej (od wiaduktu) przytnie gałęzie i krzaki przy chodniku bo oczy można stracić. Proszę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane