poniedziałek, 23 sierpnia 2021 21:19

Dachowanie na S5

 
Dachowanie na S5 źródło: OSP Mielno

W poniedziałkowy, wczesny wieczór służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego miało dojść na drodze ekspresowej S5.

Do zdarzenia doszło 23 sierpnia, chwilę po godzinie 18 na S5 na pasie w kierunku Bydgoszczy, tuż przed węzłem Mieleszyn. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy wypadł z jezdni i dachował w przydrożnym rowie.

Na miejsce zdarzenia przybyły zadysponowane OSP Mielno, OSP Modliszewo, OSP Mieleszyn i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych z nich zastano wszystkie osoby podróżujące poza pojazdem, które nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku drogi ekspresowej odbywał się jednym pasem. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

źródło: OSP Mielno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane