czwartek, 26 sierpnia 2021 08:05

Pożar auta na S5

 
Pożar auta na S5 źródło: OSP Łubowo

Dwa zastępy zostały zadysponowane do pożaru pojazdu, do którego doszło na drodze ekspresowej S5 w minioną środę.

Zdarzenie miało miejsce 25 sierpnia, po godzinie 15. Wówczas to służby zostały powiadomione o pożarze auta, do jakiego miało dojść na drodze ekspresowej S5. Z uwagi na brak dokładnej lokalizacji zdarzenia, zastępy straży zostały skierowane w rejon węzła Gniezno Południe, odnajdując pojazd objęty ogniem na wysokości miejscowości Woźniki. 

Po dotarciu na miejsce OSP Łubowo i JRG Gniezno okazało się iż pojazd postawiony na pasie awaryjnym jezdni zdążył całkowicie spłonąć - w zdarzeniu nikomu się nic nie stało. Na czas prowadzonych działań ruch na pasie w kierunku Bydgoszczy był częściowo zablokowany, a potem odbywał się jednym pasem. 

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022