czwartek, 26 sierpnia 2021 08:45

Tragiczny finał poszukiwań - znaleziono ciało zaginionego

 

Odnaleziono ciało zaginionego 62-letniego mieszkańca Gniezna, którego rodzina nie widziała od kilku tygodni. 

Kilka dni temu informowaliśmy o poszukiwaniach mężczyzny, który miał po raz ostatni być widziany przez rodzinę na początku lipca br. 62-letni Stefan S. był osobą bezdomną. Wczoraj dokonano ujawnienia zwłok, które okazały się należeć do zaginionego.

Sytuacja miała miejsce w środę 25 sierpnia, około godziny 18:30. - Przy ulicy Lednickiej w Gnieźnie przechodząca tamtędy kobieta znalazła szczątki ludzkie. Okazało się, że są to zwłoki zaginionego 62-letniego Stefana S. Przybyły na miejsce lekarz z Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu wykluczył udział osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało wydano rodzinie celem pochówku - informuje KPP Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane