niedziela, 29 sierpnia 2021 17:34

Dachowanie na ogrodzeniu posesji

 
Dachowanie na ogrodzeniu posesji źródło: OSP Karniszewo

W nocy z soboty na niedzielę służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze prowadzącej z Karniszewa do Mieleszyna.

Do zdarzenia doszło 29 sierpnia 2021 roku około godziny 1 w nocy. Wówczas na drogę łączącą ww. miejscowości zostały wezwane służby, poinformowane o zaistniałym zdarzeniu na szosie.

Na miejsce skierowano OSP Mieleszyn oraz OSP Karniszewo - jak się okazało, zdarzenie miało miejsce w samym Karniszewie, gdzie na łuku drogi samochód osobowy wypadł z jezdni, następnie dachował zatrzymując się na ogrodzeniu posesji w pozycji na dachu.

Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej do czasu przybycia karetki - następnie zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

 

źródło: OSP Karniszewo

1 komentarz

  • Link do komentarza Batman niedziela, 29 sierpnia 2021 19:16 napisane przez Batman

    Jechał za wolno bo zatrzymał się na płocie,a tak by wylądował na dachu budynku

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane