środa, 08 września 2021 17:25

Wszedł i oblał ekspedientkę nieznaną cieczą. Wyznaczono nagrodę

 

W środowe przedpołudnie policjanci zostali zadysponowani do interwencji w jednym ze sklepów w centrum Gniezna.

Sytuacja miała miejsce 8 września po godzinie 11. Wówczas to do jednego ze sklepów przy ul. Dąbrówki wpadł nagle zamaskowany mężczyzna, który od razu po wejściu oblał stojącą w pobliżu ekspedientkę cieczą niewiadomego pochodzenia, po czym natychmiast się oddalił. O sprawie od razu została powiadomiona policja, która w tej sprawie prowadzi dochodzenie.

- Na sklep wbiegł Mężczyzna w szaro- granatowej bluzie, czarnej czapce z charakterystycznym białym logiem, ciemno- szarych dresach, klapkach z białym napisem, oraz rękawiczkach. Twarzy niestety nie widać… miał maseczkę… wbiegając z puszka oblał prosto w TWARZ Blankę, pobrudził tym podłogę oraz uszkodził sukienkę o wartości 1100zł - informuje jedna z internautek, która zaznacza iż za wskazanie potencjalnego sprawcy tego czynu wyznaczono nagrodę 5000 złotych. 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza podatnik czwartek, 09 września 2021 11:30 napisane przez podatnik

    A gdzie monitoring miejski ? Znowu nic nie zarejestrował?

  • Link do komentarza Batman środa, 08 września 2021 17:43 napisane przez Batman

    Jakość fotki tragiczna z tego monitoringu! i jak tu można pomóc.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022