piątek, 10 września 2021 11:15

Dzień bezpieczeństwa w Stadzie Ogierów

 

Tłumy młodych osób pojawiły się w poniedziałkowe przedpołudnie na terenie hipodromu Stada Ogierów, gdzie zorganizowano "Dzień bezpieczeństwa".

Wydarzenie zostało zorganizowane w celu utrwalenia wiedzy o bezpieczeństwie oraz by zaprezentować sposób funkcjonowania służb w zakresie, do którego zostały powołane. Na terenie Stada Ogierów pojawili się przedstawiciele prawie wszystkich formacji mundurowych, które prowadziły stoiska połączone z omawianiem różnych zagadnień. 

Szczególnie oblegane były te związane z policją, wojskiem i zespołem ratownictwa medycznego, ale nie zabrakło również straży miejskiej i straży pożarnej itp. Całości przyglądały się tłumy dzieci i młodzieży ze szkół całego Gniezna.

Ponadto zorganizowano pokazy ratownictwa - symulację wypadku, połączonego z udzieleniem pomocy poszkodowanemu po jego uwolnieniu z pojazdu. Niedaleko także prezentowano także oddziały konne policji z Poznania oraz straży miejskiej z Wrocławia. 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza senior sobota, 11 września 2021 21:02 napisane przez senior

    Ad. Wyborca - a niby kto się tam z kandydatów wystawiał? Bo może niedowidzę?

  • Link do komentarza Wyborca piątek, 10 września 2021 19:12 napisane przez Wyborca

    PreKampania wyborcza za publiczne pieniądze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane