poniedziałek, 13 września 2021 08:21

Auto uderzyło w bariery na S5

 
Auto uderzyło w bariery na S5 źródło: OSP Modliszewo

W niedzielne popołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze ekspresowej S5.

Do zdarzenia doszło 12 września, przed godziną 15. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pojeździe, które miało uderzyć w bariery na nitce w kierunku Bydgoszczy, na wysokości Modliszewka.

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, OSP Modliszewo i OSP Mielno. Po dotarciu zastano rozbity samochód osobowy marki Audi na prawym pasie ruchu. Działania ograniczyły się do zabezpieczenia rejonu zdarzenia, uszkodzonego auta i rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Zespół ratownictwa medycznego zajął się osobą podróżującą autem, jednak nie odniosła ona poważniejszych obrażeń. Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku odbywał się jednym pasem.

źródło: OSP Modliszewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane