poniedziałek, 13 września 2021 15:28

Utrudnienia na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 
Utrudnienia na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego źródło: WZDW

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich poinformowało o rozpoczęciu prac naprawczych, które spowodują utrudnienia w ruchu na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego.

WZDW poinformował, że od wtorku 14 września rozpocznie się remont dylatacji na estakadach w ciągu Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego. Prace obejmować będą odcinek od skrzyżowania z ul. Kłeckoską do rejonu cmentarza św. Krzyża.

Jak wskazuje WZDW, z tego powodu na remontowanych odcinkach drogi będzie obowiązywało ograniczenie prędkości, a poszczególne pasy ruchu zostaną zamknięte w zależności od postępu robót.

Utrudnienia planowo potrwają do końca września. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności.
 

2 komentarzy

  • Link do komentarza m. wtorek, 14 września 2021 08:28 napisane przez m.

    życie kierowców jest już na tyle utrudnione, że jeden remont w ta czy w tą nie robi już chyba różnicy....przejechać w godzinę z jednego końca Gniezna na drugi to jest wyczyn...prawie jak podróż do Poznania.

  • Link do komentarza rowerzysta poniedziałek, 13 września 2021 23:25 napisane przez rowerzysta

    Ciekawe ile razy będą to jeszcze naprawiać, tzn lepić, przecież co rok tam są "remonty" na tych połączeniach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane