wtorek, 14 września 2021 13:30

Wyprzedzał przed radiowozem - stracił 15 punktów i dostał dwa mandaty

 

Młody mieszkaniec gminy Gniezno swoim ryzykownym manewrem na drodze zwrócił uwagę policjantów.

Sytuacja miała miejsce 8 września br. w Strzyżewie Witkowskim. To wówczas policjanci z gnieźnieńskiej grupy Speed zauważyli jadące przed nimi Volvo, którego kierowcy najwyraźniej bardzo się spieszyło - postanowił on wyprzedzić poprzedzające go samochody w momencie, kiedy przed nim była podwójna ciągła linia oraz przejście dla pieszych. 

Po wykonanym manewrze policjanci dogonili Volvo i zatrzymali je do kontroli. Kierującym okazał się być 18-letni mieszkaniec gminy Gniezno. Oprócz 2 mandatów na konto młodego kierowcy wpadło 15 punktów karnych. Unikajcie takich zachować na drodze! - informuje KPP Gniezno.

 

6 komentarzy

 • Link do komentarza Arek czwartek, 16 września 2021 13:32 napisane przez Arek

  Tym radiowozem też mistrzowski manewr zrobili, byle nagrać a reszta to choooj

 • Link do komentarza Koryfeusz czwartek, 16 września 2021 09:07 napisane przez Koryfeusz

  Ten chłopak z Volvo mieszka na terenie powiatu i nie zauważył, że za nim jedzie policyjne BMW? Wystarczyło spojrzeć w lusterko i odczytać rejestrację. Przecież każdy ogarnięty kierowca w powiecie zna to auto i jego numery rejestracyjne. Policja to może podawać w ogłoszeniach numery wszystkich swoich nieoznakowanych, a ludzie i tak nie zauważą. Niektórzy to oznakowanych przed nosem nie widzą.

 • Link do komentarza salix środa, 15 września 2021 13:00 napisane przez salix

  Co to za kara dla takiego ciołka, który jedynie w życiu pchać taczkę się nauczył?. Powrót na egzamin bez kopert i pomocy szlachetnych wujków zmiótłby tą ofermę z pokładu ludzi myślących.

 • Link do komentarza Sli środa, 15 września 2021 12:09 napisane przez Sli

  A policjanci stworzyli jeszcze większe zagrożenie wyprzedzając na czołówkę...

 • Link do komentarza Kierowca wtorek, 14 września 2021 16:38 napisane przez Kierowca

  Kretyn prawie zabił innych ludzi.

 • Link do komentarza Bez ryzyka wtorek, 14 września 2021 14:01 napisane przez Bez ryzyka

  Pięknie wyłapują w nieoznakowanych :))))

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane