czwartek, 16 września 2021 15:53

Dachowanie w lesie między Gnieznem a Czerniejewem

 
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie na szosie prowadzącej z Gniezna do Czerniejewa.
Do zdarzenia doszło 16 września po godzinie 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na łuku szosy prowadzącej przez las między Pawłowem a Goraninem, samochód osobowy marki Fiat wypadł z drogi i dachował w rowie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Czerniejewo i JRG Gniezno. Po dotarciu zastano rozbity pojazd oraz jedną osobę poszkodowaną, która po opatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostała na miejscu. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane