piątek, 17 września 2021 14:03

Poszukiwani sprawcy kradzieży

 
Poszukiwani sprawcy kradzieży kadr z nagrania

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem.

Do zdarzenia doszło 9 września 2021 roku przy ulicy Seminaryjnej w Gnieźnie. Kamery monitoringu zarejestrowały dwóch mężczyzn, którzy mają związek z tym zdarzeniem. Po wybiciu szyby od pomieszczenia gospodarczego, dokonano kradzieży elektronarzędzi ogrodowych o łącznej wartości 9 000 złotych.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby z filmu, proszeni są o kontakt z dyżurnym pod całodobowym numerem telefonu 47 77 21 211, funkcjonariuszem zajmującym się sprawą (pn. - pt.) 47 77 21 287. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policjanci zapewniają anonimowość.

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane