piątek, 24 września 2021 13:37

Motocykliści kończą sezon - w niedzielę będą utrudnienia w ruchu

 

W najbliższą niedzielę w Gnieźnie odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego. Zmotoryzowani gnieźnianie mogą spodziewać się utrudnień w ruchu.

W niedzielę 26 września 2021 r. odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego. Już przed południem na Rynek zjadą się ich miłośnicy, którzy około 12 wspólnie wystartują w paradzie ulicami miasta. 

Zgromadzenie rozpocznie się prezentacją motocykli gnieźnieńskim Rynku w godz. 11.30-12, po której nastąpi przejazd przez miasto do terenów zielonych pomiędzy muzeum techniki, a orlikiem przy ul. Wrzesińskiej. Utrudnienia będą występować na trasie: Rynek - Farna - Warszawska - Kościuszki - Mieszka I - Dworcowa - Pocztowa - Konikowo - Pod Trzema Mostami - Słoneczna - 17 Dywizji Piechoty - Wesoła - teren przy Muzeum Zabytków Kultury Technicznej (dawne koszary). 

Organizatorzy zlotu przepraszają za utrudnienia w ruchu i proszą o wyrozumiałość mieszkańców Gniezna i okolic.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane