sobota, 25 września 2021 08:09

Dwa pożary aut w jedno popołudnie

 
Dwa pożary aut w jedno popołudnie źródło: OSP Łubowo

Do dwóch zdarzeń związanych z pożarem samochodów doszło w miniony piątek. W obu przypadkach pojazdy uległy znacznemu uszkodzeniu.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 24 września, około godziny 15 na drodze ekspresowej S5 w rejonie węzła Gniezno Południe. Na miejsce zadysponowano OSP Łubowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu zastano rozległy pożar samochodu osobowego, który w większości objęty był ogniem. Działania polegały na stłumieniu go wodą, a następnie dogaszeniu pianą. Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu.

Do drugiego ze zdarzeń doszło tego samego dnia, ponad 3 godziny później. Około 18:30 służby zostały zadysponowane do pożaru pojazdu w miejscowości Strzyżewo Paczkowe (gmina Gniezno). Na miejsce skierowano OSP Strzyżewo Smykowe i JRG Gniezno, które zastały rozwijający się pożar komory silnika samochodu osobowego. Również i tu działania ograniczyły się do stłumienia pożaru wodą, a następnie dogaszeniu za pomocą piany. 

źródło: OSP Strzyżewo Smykowe i OSP Łubowo

2 komentarzy

  • Link do komentarza Antywirus sobota, 25 września 2021 23:25 napisane przez Antywirus

    Nie dwa tylko trzy. Osiniec 6 :00 też się spaliło

  • Link do komentarza Obserwator sobota, 25 września 2021 10:13 napisane przez Obserwator

    Co się dzieje ze tak często tu na rejonie Gniezna palą się te samochody?
    Tykające bomby na kołach?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane