czwartek, 07 października 2021 09:16

Utrudnienia na ul. Żwirki i Wigury

 

PWiK poinformowało o planowanych utrudnieniach w ruchu, które w czwartek będą występować w dwóch miejscach na ul. Żwirki i Wigury.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. poinformowało o godzinie 9, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac instalacyjnych na ul. Żwirki i Wigury, na dwóch fragmentach tej drogi występować będą utrudnienia w ruchu.

Utrudnienia obejmą skrzyżowanie z ul. Chudoby oraz odcinek naprzeciw stacji paliw Circle K. Jak poinformowała spółka, ograniczenia w ruchu wystąpią w czwartek 7 października i potrwają od godziny 8:00 do 16:00.

1 komentarz

  • Link do komentarza zirytowany czwartek, 07 października 2021 22:10 napisane przez zirytowany

    Coś po tej 16 nadal nie mogli się uporać z tą awarią........

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane