piątek, 08 października 2021 10:45

Planowane obniżenie ciśnienia wody na terenie miasta

 

PWiK poinformowała, że w przyszłym tygodniu planowane jest kilkugodzinne obniżenie ciśnienia wody, a także możliwych przerw w jej dostawie.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami remontowymi prowadzonymi na Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Żwirki i Wigury, planowane jest ograniczenie w dostawach do sieci.

Prace zaplanowane są 15 października br. w godzinach pomiędzy 23.00 a 5.00. W związku z tym może wystąpić obniżenie ciśnienia wody w sieci miejskiej oraz chwilowe przerwy w dostawie wody. Spółka przeprasza za zaistniałe utrudnienia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane