niedziela, 10 października 2021 08:26

Dachowanie w niedzielny poranek

 

Do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego na drodze krajowej nr 15 doszło w niedzielę we wczesnych godzinach rannych.

10 października, przed godziną 8 służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do którego miało dojść na drodze krajowej nr 15 na wysokości Jankowa Dolnego, gdzie auto miało wypaść z szosy. Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, OSP Strzyżewo Smykowe oraz OSP Trzemeszno.

Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano samochód marki Volkswagen w rowie w pozycji na dachu, którym podróżowała jedna osoba - po przybyciu zespołu ratownictwa została przebadana na miejscu, jednak nie odniosła ona większych obrażeń.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ww. odcinku drogi odbywał się bez większych utrudnień.

także źródło zdjęć: OSP Trzemeszno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Mariusz niedziela, 10 października 2021 10:14 napisane przez Mariusz

    Efekt pierwszych przymrozków w dolinie???

  • Link do komentarza mirek niedziela, 10 października 2021 10:00 napisane przez mirek

    na pedał gazu założyć blokadę bo inaczej tak mamy jak mamy przecież tu chodzi o bezpieczeństwo wszystkich, za dużo się im przyzwala ,jadą jak chcą sami sie o to proszą to nie wypadek, tak chcą piraci sobie urozmaicać życie jeszcze gorsze zachowanie nocne motorami durniów z przerabianymi tłumikami,kto i jakie warsztaty mają na to przyzwolenie, jak chcą tak szczelać
    do wojska zaciągnąć oszołomów bo żle się dzieje...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane