niedziela, 10 października 2021 14:20

Zderzenie dwóch aut na szosie koło Kłecka

 

Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na szosie między Kłeckiem a Karniszewem.

Do zdarzenia doszło 10 października, przed godziną 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na szosie prowadzącej z Kłecka w kierunku Karniszewa i Biskupic, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Opel. W wyniku tego oba pojazdy przemieściły się na jezdni, a jeden następnie w wpadł do rowu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kłecko, OSP Karniszewo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano rozbite pojazdy i cztery osoby, które zostały poszkodowane. Działania strażaków polegały na udzieleniu pomocy do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego, a także zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane