poniedziałek, 11 października 2021 10:56

Potrącenie na ul. Roosevelta

 

W poniedziałkowe przedpołudnie służby zostały powiadomione o potrąceniu, do którego doszło na ul. Roosevelta.

Do zdarzenia doszło 11 października, około godziny 10. Wówczas to doszło do potrącenia starsza kobieta, znajdująca się na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Roosevelta, przy skrzyżowaniu z ul. Libelta. 

Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, pod którego opiekę trafiła poszkodowana seniorka w celu opatrzenia i przebadania.

Wezwana na miejsce policja ustali dokładne okoliczności zdarzenia. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Roosevelta odbywał się z niewielkimi utrudnieniami. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza realista środa, 13 października 2021 07:22 napisane przez realista

    Wychodzi na to, że 50 metrów przed każdym przejściem dla pieszych powinien być "garb" wyrzucający kierowcę w górę, jeżeli nie zwolni do 20 km na godzinę .

  • Link do komentarza eLka poniedziałek, 11 października 2021 17:18 napisane przez eLka

    Przejście dla pieszych doświetlone, oznakowane, wymalowane. Tak się buduje wątpliwe poczucie bezpieczeństwa na drodze u pieszych i kierowców. "Szczególna uwaga" - o tym wciąż za mało się mówi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane