piątek, 15 października 2021 13:43

Śmigłowiec LPR lądował za galerią handlową

 

W piątkowe popołudnie gnieźnieńscy strażacy zostali zadysponowani do zabezpieczenia miejsca lądowania śmigłowca LPR. 

Do zdarzenia doszło 15 października, przed godziną 13. Wówczas to służby zostały skierowane do zdarzenia, które miało miejsce w jednym z budynków wielorodzinnych w południowej części miasta, gdzie poszkodowany został młody chłopak. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, miał on uraz ciała spowodowany ostrym przedmiotem.

Przybyły zespół ratownictwa medycznego zdecydował, że w transporcie poszkodowanego będzie potrzebne Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Maszyna, która przybyła z Poznania, lądowała na terenie placu za galerią handlową, od strony ul. Składowej. Po dowiezieniu pacjenta został on przekazany z karetki do śmigłowca, po czym został przetransportowany do szpitala. Miejsce lądowiska zabezpieczała straż pożarna.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane