poniedziałek, 18 października 2021 07:06

Zderzenie ciężarówki z osobówką w poniedziałkowy ranek

 

Do poważnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowy, wczesny ranek na drodze krajowej nr 15.

Do wypadku doszło 18 października, po godzinie 6 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku szosy na wysokości zjazdu na stację paliw w Trzemesznie (ul. Gnieźnieńska), doszło do zderzenia ciągnika siodłowego marki Mercedes (z naczepą) i samochodu osobowego marki Renault.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano oba pojazdy na prawym pasie ruchu w kierunku na Inowrocław. W mniejszym nich poszkodowany został kierowca, który z obrażeniami trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. 

- Kierujący samochodem osobowym marki Renault Clio, 25-letni obywatel Ukrainy podczas skrętu w prawo do stacji benzynowej zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki doznał obrażeń i został przewieziony karetką do szpitala - informuje KPP Gniezno.

Na czas prowadzonych działań ruch na jednym pasie został zablokowany - odbywał się przez stację paliw. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane