czwartek, 21 października 2021 09:53

Nagrody dla nauczycieli z placówek powiatowych

  SP (opr)
Nagrody dla nauczycieli z placówek powiatowych źródło: Powiat Gniezno

Kilkudziesięciu nauczycieli i nauczycielek oraz dyrektorów i dyrektorek szkół ponadpodstawowych oraz placówek oświatowych, których organem założycielskim jest powiat, otrzymało nagrody i wyróżnienia.

W minioną środę odbyło się spotkanie z dyrektorami oraz nauczycielami ze szkół prowadzonych przed powiat gnieźnieński. Okazją ku temu było obchodzony kilka dni temu Dzień Edukacji Narodowej.

- Takie spotkania odbywają się od wielu lat i zawsze były one radosne, choć w oświacie były lata lepsze i gorsze. Chciałbym jednak mocno podkreślić, że dla naszego samorządu pracownicy placówek oświatowych byli, są i zawsze będą bardzo ważni - mówił starosta gnieźnieński Piotr Gruszczyński - Bycie nauczycielem w tak trudnym czasie, w czasie pandemii, to wielkie wyzwanie. W tym dniu życzę wszystkim pracownikom oświaty zdrowia, uśmiechu, radości jak również sympatii i zrozumienia uczniów oraz rodziców, a także pokonywania wszelkich napotkanych trudności - dodał.

W dowód uznania za poświęcenie i szczególne osiągnięcia organizacyjne oraz dydaktyczno - wychowawcze wręczono nagrody dyrektorom szkół i nauczycielom placówek prowadzonych przez powiat gnieźnieński.

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej były również znakomitą okazją do wręczenia Medalu Milenijnego pani Małgorzacie Tomczak, emerytowanej nauczycielce, prezes Klubu Nauczycieli Polskich i Polonijnych w Gnieźnie, za wieloletnią współpracę ze szkołami polonijnymi, instytucjami i samorządami oraz za promocję Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego wśród społeczności szkół polonijnych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane