niedziela, 24 października 2021 08:05

Nocny wypadek między Gnieznem a Kłeckiem

 
Nocny wypadek między Gnieznem a Kłeckiem źródło: OSP Kłecko

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na szosie prowadzącej z Gniezna do Kłecka.

Do zdarzenia doszło 24 października, około godziny 3:30. Służby zostały powiadomione, że na drodze wojewódzkiej nr 190 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego, które miało uderzyć w drzewo. Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kłecko oraz JRG Gniezno.

Po dotarciu pierwszych służb zastano auto, które jadąc od strony Gniezna (tuż przed miejscowością Kłecko Kolonia), na łuku drogi zjechało na lewą część szosy po czym wypadło z jezdni i uderzyło w drzewo. Osoba kierująca pojazdem, po opatrzeniu na miejscu, została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na szosie odbywał się wahadłowo.

 

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane